ГУМЕНЮК ОЛЕГ ВІКТОРОВИЧ

Гуменюк Олег Вікторович

народився  31 серпня  1996 року, в  с.Оринин,

Камянець-Подільського району, Хмельницької області.

Мати Гуменюк Аліна Станіславівна

Батько  Гуменюк Віктор Афанасійович

Брат Гуменюк Андрій Вікторович

У 2003 році навчався у 1 класі Орининської

школи – інтернат  IIII ступенів

З 2004 року родина переїхала на Довжок.

З 2004 по  по 2013  рік навчався  у Кам'янець-Подільській

загальноосвітній школу №11 (нині гімназія №4).

Далі проходив вишкіл у школі поліції в Рівному.

Після навчання повернувся на Кам'янеччину, пішов у патрульну поліцію.

З листопада  2016 року по квітень 2018 року  - стрілець - санітар військової частини

А 1241. Строкова  військова  служба.

З 2021 року ніс службу в Чернівцях у територіальній обороні.

Сімейний стан: одружений.

Дружина  Гуменюк   Маріна, Донька - Гуменюк Аміна 2022 року народження.

26.02.2022 року Гуменюк Олег Вікторович  був призваний на військову службу під час загальної мобілізації, відповідно до указу Президента України №69/2022 від 24.02.2022 р.

Військову службу проходив у військовій частині А7185(102 окремий батальйон 107 бригади ТРО).

Звання: солдат

Посада: водій- санітар, особистий номер 3530708657.

У бойових діях брав участь з 06.09.2022 року спочатку на території Харківської області, а з червня 2023 року на території Донецької області (район Бахмута). Разом з бригадою звільняв окуповані території Харківщини та захищав Донеччину. На рахунку Олега Вікторовича десятки життів врятованих та повернених до життя побратимів.

Крім надання медичної допомоги, Олег брався і за ремонт автівок, бо ж ще з 14 років навчився кермувати.

Дата і місце загибелі: 15 листопада 2023 року в районі населеного пункту Богданівка Донецької області.

Обставини загибелі: о 9 год 40 хв в районі населеного пункту Богданівка Донецької області група, у складі якої перебував Олег Вікторович, потрапила під обстріл. Удар FPV дрона він прийняв на себе захистивши своїх побратимів, які отримали поранення. На жаль, множинні вибухові поранення грудної клітки, живота та нижніх кінцівок Олега Вікторовича виявилися несумісні з життям

Місце поховання: поховали Героя на місцевому кладовищі в с.Оринин Кам’я-нець-Подільського району Хмельницької області.

Нагороджений: нагрудний знак « Учасник Бойових Дій» військова частина А5509.