Шановні власники житлових приміщень, в яких тимчасово розміщені внутрішньо переміщені особи!

Дата: 21.09.2022 11:00

Нагадуємо, що ви  зобов’язані не пізніше ніж протягом наступного робочого дня з дня розміщення внутрішньо переміщених осіб подати повідомлення до сільської ради/старостинського округу з підтверджуючими документами.

Також власники зобов’язані в день припинення розміщення внутрішньо переміщених осіб або зміни їх кількості подати повідомлення з інформацією про зміну переліку осіб, розміщених у житловому приміщенні, із зазначенням можливості у подальшому розміщувати внутрішньо переміщених осіб у такому приміщенні.

Нагадуємо, що для отримання компенсації витрат за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб, які перемістилися у період воєнного стану, для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг просимо власників житлових приміщень потрібно звертатись в сільську раду/старостинський округ із заявою про поновлення даних.

Відповідні заяви необхідно поновлювати щомісячно до 5 числа.