На Кам’янеччині прокуратура домоглась повернення у державну власність земель лісового фонду вартістю 26 млн. грн.

Дата: 14.03.2024 16:25

Вжитими Камянець-Подільською окружною прокуратурою заходами забезпечено виконання рішення суду про повернення 2 га землі лісогосподарського призначення до державної власності.

Так, незважаючи на перебування земельної ділянки лісогосподарського призначення вартістю 26 млн. грн. у постійному користуванні Новоушицького спеціалізованого лісомисливського підприємства «Поділля», її цільове призначення змінено.

Рішенням сесії Новоушицької селищної ради затверджено проект землеустрою щодо відведення  земельної ділянки та передано безоплатно у власність місцевій жительці земельну ділянку за межами с. Глибівка Новоушицької територіальної громади для ведення особистого селянського господарства.

Проте, вказана земельна ділянка не є землями сільськогосподарського призначення, а належить до складу земель лісогосподарського призначення, що перебувають у власності українського народу і не можуть передаватись у приватну власність.

Наразі земельну ділянку повернуто у власність держави.