Отримувачі страхових виплат можуть подати заяву на зміну виплатних реквізитів онлайн

Дата: 15.07.2024 09:27

Пенсійний фонд України реалізував на вебпорталі електронних послуг нову можливість для отримувачів страхових виплат у зв’язку з нещасним випадком на виробництві чи професійним захворюванням – подання заяви на зміну виплатних реквізитів.

Алгоритм дій для подання заяви онлайн такий:

1. Зайдіть в особистий кабінет на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України(https://portal.pfu.gov.ua/) за допомогою кваліфікованого електронного підпису (КЕП).

1 1 1024x472

2. В особистому кабінеті на панелі зліва в розділі “Комунікації з ПФУ“ оберіть опцію “Заява на страхову виплату“.

2 1 1024x644

3. Ознайомтесь з інформацією у спливаючому вікні та натисніть кнопку “Продовжити”.

3 1 1024x440

4. З переліку заяв, що з’являться на екрані, оберіть опцію “Заява на зміну виплатних реквізитів для отримання страхової виплати”.

4 1024x521

5. У заяві заповніть усі обов’язкові поля (позначені зірочкою – *), зазначте реквізити виплати страхової виплати, за потреби додайте скан-копії документів.

5 1 1024x633

6. Надайте згоду на передачу та обробку персональних даних і натисніть кнопку “Сформувати заяву”.

6 2 1024x273

7. Перевірте дані сформованої заяви, підпишіть її КЕП та надішліть до Пенсійного фонду України.

7 1 1024x370

Важливо!

З результатами розгляду заяви можна ознайомитись у розділі “Мої звернення” (на панелі зліва).