ЗАВАЛЬНЮК В'ЯЧЕСЛАВ ВІКТОРОВИЧ

Завальнюк В'ячеслав Вікторович

Народився 9 грудня 1990 року, в селі Ріпинці, Кам'янець - Подільського району, Хмельницької області.

Мати: Завальнюк Ольга Василівна

Батько: Завальнюк Віктор Михайлович

З 1997 року по 2006 рік навчався в Ріпинецькій школі. Після закінчення школи у 2006 році пішов здобувати професію «Автокранівника» до Кам'янець–Подільського професійно-технічно-го училища номер «6».

2008 році призваний до лав Збройних Сил України, у військову частину «ВІЙСЬКОВО-ПОВІТРЯНИХ СИЛ», яка розташо-вана у селищі Озерне, що на Житомирщині .

Сімейний стан: не одружений.

Після армії працював у м.Києві водієм.

2014 року В'ячеславові прийшла повістка з військкомату, і 3 травня він без вагань пішов захищати Україну.

Звання: Рядовий

Посада: Водій

Дата і місце загибелі: 27 жовтня 2014 року, селище Станиця Луганська.

Обставини загибелі: загинув від кулі снайпера під час обстрілів.

Місце поховання: поховали Героя на місцевому кладовищі села Ріпинці, Кам'янець - Подільського району, Хмельницької області.

Нагороджено: Завальнюка В'ячеслава Вікторовича орденом «імені БОГДАНА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО» 2 ступеня (посмертно)