Постійні комісії сільської ради продовжують свою роботу

Дата: 11.02.2021 11:55

Так, 10 лютого в Орининській сільській раді спільно працювали комісія з питань освіти і культури, сім’ї, молоді, спорту, туризму, охорони здоров’я та соціального захисту населення - голова комісії Валентин Ковальчук та комісія з питань законності, правопорядку, співпраці з органами місцевого самоврядування і виконавчої влади, регламенту, депутатської діяльності, етики та засобів масової інформації, дотримання вимог запобігання та врегулювання конфлікту інтересів - голова комісії Олексій Вусатий.

В засіданні взяли участь сільський голова, секретар, керівники структурних підрозділів, представники ГУ ДСНС України.

Голови та члени комісій розглянули питання, що відносяться до їх компетенції та внесли свої корективи в ряд програм, що виносяться на розгляд сесії.

Начальник ГУДСУзНСУ у Хмельницькі області Олег Іванюк звернувся до присутніх з пропозицією підтримати Програму цивільного захисту населення Орининської сільської ради, зауваживши, що перелік заходів, що вказані у програмі є надзвичайно важливими для забезпечення пожежної безпеки  населених пунктів та об'єктів усіх форм власності громади.

За результатами обговорення, депутатами було схвалено проекти наступних програм:

1. Програму «Безпечна громада» Орининської сільської ради;
  2. Про комплексну Програму спільних дій Відділення поліції № 1 Кам'янець-Подільського РУП ГУНП в Хмельницькій області та Орининської сільської ради щодо профілактики правопорушень та боротьби зі злочинністю на території Орининської об’єднаної територіальної громади на 2021– 2023 роки;
  3. Програму розвитку та фінансової  підтримки комунального некомерційного підприємства   «Багатопрофільна  центральна  районна  лікарня»  Слобідсько-Кульчієвецької сільської ради Кам’янець-Подільського району Хмельницької області  на 2021-2023 роки;
  4. Програму цивільного захисту населення  Орининської сільської ради на 2021-2025 роки;
  5. Комплексну Програму соціального захисту населення Орининської сільської ради на 2021-2025 роки;
  6. Затвердження Положення про порядок та умови надання разової грошової допомоги з місцевого бюджету;
  7. Затвердження Програм організації та проведення громадських робіт на території Орининської сільської ради на 2021 рік;
  8. Програму соціально-економічного розвитку Орининської сільської ради на 2021 рік.