Дата: 19.02.2021 15:04

18 лютого до Орининської громади завітали представники Кам'янець-Подільської райдержадміністрації на чолі з головою Анатолієм Бернашевським. У робочій зустрічі взяли участь секретар територіальної громади Аліна Коханко, начальник відділу ЖКГ Валер'ян Мокрицький та начальник відділу освіти Олена Пронозюк. Під час зустрічі було обговорено ряд важливих питань, а саме:

- Формування проектів регіонального розвитку громади;

- Будівництво Центру надання адміністративних послуг;

- Упорядкування та формування архіву;

- Вирішення проблеми з адмінприміщенням виконавчого апарату сільської ради.

Обговорено також гострі питання, що стосуються закладів освіти територіальної громади.

Зустріч відбулася в режимі партнерства, керівники структурних підрозділів РДА зауважили, що готові надати методичну та практичну підтримку в усіх сферах розвитку громади.