Орининська сільська рада інформує про запровадження дистанційної форми навчання для закладів загальної середньої освіти Орининської сільської ради на період з 29 березня по 4 квітня 2021 року.

Дата: 26.03.2021 15:48

За підсумками засідання комісії з питань ТЕБ та НС Орининської сільської ради від 26 березня 2021 року №3, відповідно до наказу відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту сільської ради від 26 березня 2021 року №30-но на території громади запроваджуються дистанційна форма навчання для закладів загальної середньої освіти Орининської сільської ради на період з 29 березня по 4 квітня 2021 року. Робота закладів дошкільної освіти та дошкільних підрозділів НВК продовжуватиметься у звичному режимі із дотриманням протиепідемічних заходів у звя’зку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID – 19)