За принципової позиції Кам’янець-Подільської окружної прокуратури місцевий мешканець, який вчинив ряд крадіжок з проникненням в приміщення, проведе 4 роки за ґратами

Дата: 31.03.2021 11:14

Працівниками Кам’янець-Подільської окружної прокуратури у суді доведено вину мешканця міста Кам’янця-Подільського у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.3 ст. 185 КК України (крадіжка, поєднана з проникненням у житло, інше приміщення чи сховище або що завдала значної шкоди потерпілому) Кримінального кодексу України.

Досудовим розслідуванням, проведеним за процесуального керівництва прокурорів окружної прокуратури встановлено, що раніше судимий 24-річний чоловік, після відбуття покарання за попереднім вироком на шлях виправлення не став та упродовж липня-серпня 2020 року, у вечірні періоди часу вчинив чотири крадіжки з домогосподарств потерпілих, з яких дві крадіжки вчинені на території міста та дві крадіжки вчинені на території району.

Вказаний чоловік проникнення в приміщення здійснював шляхом зламу дверних замків та вікон.

За результатами судового розгляду Кам’янець-Подільським міськрайонним судом винесено обвинувальний вирок, згідно з яким підсудному призначено покарання у виді 4 років позбавлення волі.