Сільська рада продовжує боротися з стихійними сміттєзвалищами

Дата: 26.05.2021 08:57

Сільська рада продовжує боротися з стихійними сміттєзвалищами.

Так, 23-24 травня, дякуючи генеральному директору ТОВ «Промінь Галичина» Олександру Бурейку та активній позиції старости та депутатів, у Кадиєвецькому старостинському окрузі було ліквідовано ряд стихійних сміттєзвалищ. Звичайно це позитивна та дуже гарна справа, однак надзвичайно сумно від того, що люди так безвідповідально ставляться до екології навіть тієї території, де живуть їхні діти.

До слова, у Кадиєвецькому старостинському окрузі, вже кілька років налагоджено централізований збір та вивезення сміття силами ТОВ «Промінь Галичина», однак, на жаль, проблема стихійних сміттєщвалищ на території села не зникає. Звертаємося до усіх жителів нашої громади з переконливим проханням бути свідомими та відповідальними, стати на шлях цивілізованого поводження з побутовими відходами, адже до тих пір поки сотні людей смітять, а одиниці прибирають, ніяких змін ми не побачимо.

Щира подяка Олександру Бурейку за регулярну підтримку, співпрацю та небайдужість.