Подарунки для дітей Орининської гімназії

Дата: 01.06.2021 10:14

Щороку, 1 червня, в Україні відзначається Міжнародний день захисту дітей. Сьогодні цей день набуває особливого значення, адже на превеликий жаль в Україні є діти, яким бракує тепла, дружнього спілкування з однолітками, справжнього дитинства і мирного неба над головою! Напередодні цього важливого свята до вихованців Орининської гімназії Хмельницької обласної ради, із найкращими побажаннями та подарунками завітали представники ТОВ «Промінь Галичини». Кожна дитина отримала від спонсора продуктовий набір .

Виконавчий апарат Орининської сільської ради висловлює щиру подяку генеральному директору ТОВ «Промінь Галичини» Олександру Бурейко, за активну участь у житті громади. Цінуємо Вашу людську щедрість та розуміння.

У малечі не повинно бути нещасливого дитинства, і за це маємо відповідати ми, дорослі, тому турбота про дітей, захист їхніх прав повинен стати одним з найголовніших наших обов'язків.