День захисту дітей в Орининській громаді

Дата: 02.06.2021 10:19

В рамках виконання Програми підготовки та проведення культурно-масових заходів, відзначення загальнодержавних та професійних свят, ювілейних дат Орининської сільської ради на 2021 рік, до Міжнародного дня захисту дітей з сільського бюджету було виділено кошти, в сумі близько 26 тисяч гривень, на придбання подарунків для усіх здобувачів освіти громади.

1 червня 2021 року на території сільської ради відбулися цікаві веселі дійства та заходи з іграми, розвагами, конкурсами та солодощами, приурочені Дню захисту дітей.

Керівництво виконавчого апарату сільської ради та його структурних підрозділів, а також депутати сільської та районної рад відвідали навчальні заклади громади, вручили діткам подарунки, побажали малечі щасливого, безтурботного дитинства, міцного здоров'я, успіхів у всіх починаннях та веселих літніх канікул. Увесь сьогоднішній день тривав в атмосфері радості, позитивних емоцій та щирих посмішок. Дивлячись на задоволених дітей, хочеться вірити, що їх чекає щасливе майбутнє.