Привороття святкує День села

Дата: 11.06.2021 09:16

10 червня 2021 року відзначається велике релігійне свято - Вознесіння Господнє. Саме в цей прекрасний день мальовниче село Привороття святкує День села.
Був організований концерт для жителів та гостей громади. Концертна програма була цікавою та насиченою на музичні вітання, артисти дарували чудові пісні, танці, гуморески та гарний настрій всім присутнім.
Зі словами вітання виступили сільський голова Іван РОМАНЧУК, начальник відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Олена ПРОНОЗЮК, староста Приворотського старостинського округу Віталій КОРОБЧУК. Всі бажали громаді миру і процвітання, а кожній родині – щастя, достатку, злагоди та добробуту.
В такий день кожен відчуває себе частинкою великої родини. Це свято об’єднує усіх. Кому село дороге, хто тут народився, живе, працює чи просто приїздить у гості.
Висловлюємо щиру подяку організаторам свята та бажаємо громаді села Привороття  розквіту та добра!