Свято в Шустівцях

Дата: 21.09.2021 08:50

Урочиста  атмосфера панувала 18 вересня у с. Шустівці, бо у цей день шустівчани святкували храмове свято.

Кожне село на Україні – неповторне, зі своїми традиціями, звичаями, історією…  Свою історію пригадували й у Шустівцях: від його заснування до сьогодення, сміялись, коли з гумором йшлося про різні життєві ситуації, плакали, коли лунали слова про неоголошену війну, яка триває на сході.

Хвилини приємностей дарували жителям села та гостям фольклорні колективи, талановита молодь Шустівецького старостинського округу. А у холі Будинку культури милувала око виставка вишитих виробів народних умільців села Шустівці.

Ніколи селяни не бачили стільки люду, скільки його зібралось на святі села. В цей день село, як завжди, радо зустрічало гостей – голову Орининської сільської ради Івана РОМАНЧУКА, керівника Приворотської філії   ТОВ  СП «Нібулон»  Сергія БОГАЧИКА, начальника відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Олену ПРОНОЗЮК, головного спеціаліста відділу освіти КТМС Павла БЕЗВЕРХОГО, які тепло та щиро вітали шустівчан зі світлим храмовим святом.

З вітальним словом звернувся до своїх земляків староста села Шустівці Михайло ГАСЮК.М