Відзначення Дня Гідності та Свободи

Дата: 19.11.2021 14:59

День Гідності та Свободи в закладах  освіти Орининської сільської ради відзначили заходами, що нагадали про події, які назавжди залишились в пам’яті українців. 21 листопада – день, коли в Україні почалися дві революції: Помаранчева (2004 р.) та Революція гідності (2013 р.). Сьогодні в Орининському ліцеї був проведений виховний захід « Народ мій є, народ мій завжди буде, ніхто не переможе мій народ!». В Кадиєвецькому ліцеї була проведена година спілкування «Україна – це територія Гідності і Свободи», у Приворотському ліцеї відбулось засідання за «круглим столом», де учні обговорили вшанування подвигів учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні. У всіх закладах було організовано випуск стіннівок, перегляд документальних фільмів, флешмоби «Наш символ Гідності та Свободи». Учні початкових класів висловлювали побажання своїй Батьківщині, заповнюючи карту «Я бажаю Україні…».  В бібліотеках оформлені інформаційно-тематичні куточки «Революція свідомості».

Відзначаючи День Гідності та Свободи, ми сповнені гордістю за наших співвітчизників, які понад усе цінують свободу і гідність та продовжують боронити незалежність України від зовнішньої агресії.