На території ТОВ СП «Нібулон» відбулося святкування з нагоди відзначення Дня працівників сільського господарства

Дата: 20.11.2021 08:43

19 листопада у селі Привороття на території ТОВ СП «Нібулон» відбулося святкування з нагоди відзначення Дня працівників сільського господарства.

З вітальним словом до присутніх звернувся сільський голова Іван РОМАНЧУК, який зазначив, що День працівників агропромислового сектору –всенародне свято, оскільки від повсякденної хліборобської праці залежить здоров’я нації, добробут нинішнього та майбутніх поколінь. В своєму виступі Іван Михайлович висловив щиру вдячність працівникам сільського господарства за невтомну працю та відданість професії, нагородив подяками та побажав усім причетним здоров’я, наснаги, вагомих здобутків, мирного неба.