Дата: 22.11.2021 09:36

21 листопада села Залісся Перше, Підпилип'я та Подоляни традиційно святкують День села, або як кажуть в народі храмове свято. Саме в цей день з’їжджаються до свого рідного куточка люди, які тут народилися, виросли, де відчули справжню материнську ласку та турботу, цінні поради батька. В цей день село, як завжди, радо зустрічає гостей. На жаль, цьогоріч через карантинні обмеження, які встановлені на території громади та в області вцілому, гучні свята в селах не проводилися.

Шановні жителі сіл Залісся Перше, Підпилип'я та Подоляни!

Дозвольте від щирого серця привітати вас із вашим Храмовим Святом.

Нехай цей урочистий празник принесе добро і достаток до Ваших осель, затишок та Господню благодать. Хай Ваші серця наповнюються любов’ю, щирістю та надією на краще майбутнє. Нехай Всемилостивий Господь Бог дарує нам мир і спокій на нашій рідній землі, захистить від життєвих негараздів, допоможе у здійсненні світлих задумів та надихає всіх Вас на добрі справи на благо та добробут ваших родин, рідних сіл та усієї України!

З повагою і найкращими побажаннями сільський голова Іван РОМАНЧУК