Дата: 24.12.2021 09:31

Щороку 25 грудня західні християни-католики святкують світле та радісне свято - Різдво Христове. Це свято яке сприймається кожним із нас, як символ злагоди та любові до ближнього. Воно спонукає до взаєморозуміння та єдності заради благополуччя нашого краю та всієї України.

Сьогодні у славну ніч народження Христа на небі засяє ясна зоря. Тож, вітаю всіх католиків з цим величним святом. Щиро бажаю радості кожній родині. Нехай Різдво принесе вам здоров'я, мир, нехай в душах оселяться добро, світло любові та сердечне тепло. Нехай здоров'я й кохання наповнять кожен дім! Нехай збудуться найзаповітніші мрії. Зичу міцного здоров'я, щастя, радості, достатку, добрих і вірних друзів на життєвій дорозі! Гарних вам і радісних різдвяних свят!

З найщирішими побажаннями

сільський голова                                                                                                 Іван РОМАНЧУК