Відбулася робоча зустріч голови Орининської територіальної громади Івана РОМАНЧУКА з начальником Кам’янець – Подільського управління ГУ ДПС у Хмельницькій області Ігорем БЄЛКО

Дата: 17.01.2022 15:03

Сьогодні у приміщенні сільської ради відбулася робоча зустріч голови Орининської територіальної громади Івана РОМАНЧУКА з начальником Кам’янець – Подільського управління ГУ ДПС у Хмельницькій області Ігорем БЄЛКО.

Захід було присвячено темі застосування реєстраторів розрахункових операцій та програмних РРО.

Так, з 1 січня 2022 року значно розширюється коло суб’єктів господарювання (фізичних осіб-підприємців), які мають застосовувати реєстратори розрахункових операцій та/або програмні реєстратори розрахункових операцій.

Суб’єкти господарювання мають можливість використовувати як апаратний (РРО), так і програмний РРО(ПРРО). Відповідне програмне забезпечення надається ДПС суб’єктам господарювання безкоштовно.

Уся актуальна інформація щодо запровадження ПРРО розміщена на офіційному веб-порталі ДПС України банер «Програмні РРО» https://tax.gov.ua/baneryi/programni-rro/ та на офіційному сайті Орининської територіальної громади.

Тому просимо суб’єктів господарювання платників єдиного податку ІІ-ІV груп завчасно зареєструватись у контролюючих органах РРО та/або ПРРО, з метою дотримання вимог чинного законодавства України.