A A A K K K
для людей із порушенням зору
Орининська громада
Хмельницька область, Кам’янець-Подільський район

"Хмельницькгаз Збут" просить бізнес сумлінно сплачувати за енергоресурси

Дата: 16.03.2022 08:26
Кількість переглядів: 229

"Хмельницькгаз Збут" просить бізнес сумлінно сплачувати за енергоресурси

Попри російську агресію, ТОВ "Хмельницькгаз Збут", що працює під брендом "ТВІЙ ГАЗЗБУТ", забезпечує стабільні поставки блакитного палива та електроенергії для представників бізнесу та бюджетних організацій, що уклали контракти з компанією.

У складні для українців часи постачальник реалізує природний газ для непобутових споживачів з нульовою націнкою – за вартістю закупівлі імпортного ресурсу в країнах ЄС.

До того ж упродовж воєнного стану клієнтів компанії не відключатимуть ані за борги, ані за небаланси. Адже головне – це забезпечити надійний тил і зберегти стабільну роботу підприємств регіону, особливо тих, що належать до критичної інфраструктури.

Однак для продовження безперебійних поставок енергоресурсів вкрай важливе значення мають вчасні розрахунки за них. Саме тому в «Хмельницькгаз Збуті» закликають непобутових споживачів сплачувати за блакитне паливо та електроенергію згідно з умовами укладених договорів. Якщо ж фінансове здоровя підприємства наразі залишає бажати кращого, розраховуватися за енергоресурси можна частинами. Наприклад, кожні два-три дні.

Лише сумлінне виконання власних зобовязань усіма учасниками ринку допоможе підтримати економіку держави під час війни та наблизить перемогу.

Слава Україні!

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора