Відбулося чергове засідання виконавчого комітету сільської ради

Дата: 23.03.2022 13:53

Сьогодні, 23 березня, під головуванням Івана РОМАНЧУКА, відбулося чергове засідання виконавчого комітету сільської ради.

На засіданні члени виконкому затвердили:

* передачу залишків продуктів харчування, які утворилися в закладах освіти громади через введення воєнного стану в Україні;

* Програму соціального захисту та підтримки внутрішньо переміщених осіб на 2022 рік.

* Внесли зміни до сільського бюджету на 2022 рік.

З усіх питань порядку денного прийнято відповідні рішення, які відповідно до регламенту будуть оприлюднені на офіційному Веб-сайті Орининської сільської ради.

Було обговорено також низку важливих питань, що стосуються різних сфер життєдіяльності громади, зокрема:

- про продовольчу безпеку громади в період військового часу;

- про важливість виробництва більшої кількості продовольства серед аграріїв та власників домогосподарств;

- про здійснення заходів стосовно проведення мобілізації людських і транспортних ресурсів на території громади;

- та інше.