Спалювання сухої трави – небезпека для життя!

Дата: 28.03.2022 09:51

Виконавчий комітет Орининської сільської ради нагадує, що ігнорування громадянами правил пожежної безпеки при спалюванні сміття та сухої рослинності, необережному поводженні з вогнем під час перебування на відкритих територіях, призводить до різкого зростання кількості пожеж в екосистемах. Такі пожежі швидко поширюються, особливо у вітряні дні.

За спалювання сухостою в мирний час ми попереджали про чималі штрафи, нині ж такі злочинні дії трактуються як диверсія! Оскільки ці дії можуть розглядатись, як обмеження видимості для Збройних сил України та територіальної оборони, а також подання сигналів для армії агресора.

Вкотре намагаємося достукатися до свідомості громадян: не ставайте злочинцями, які спопеляють рідну землю, зосередьте свої зусилля на її захисті й обороні!

Бережіть природу, рослинний та тваринний світ, своє майно, а також здоров’я!