ПОСАДИ СВІЙ САД ПЕРЕМОГИ - ДОПОМОЖИ ПЛІДНО ВИКОРИСТАТИ КОЖЕН КЛАПТИК НАШОЇ ЗЕМЛІ ЗАДЛЯ СПІЛЬНОЇ ПЕРЕМОГИ!

Дата: 31.03.2022 13:42

В Україні запускають масштабну ініціативу «Сади Перемоги», яка спрямована на ефективне використання доступних земельних ділянок і спрямування ресурсів для вирощування сільськогосподарської продукції задля недопущення продовольчої кризи в державі.

Про цю ініціативу повідомило Міністерство розвитку громад та територій України. «Сади Перемоги» — це відповідь українців окупантам на загрозу голоду. Це про самозайнятість сотень тисяч людей, відволікання від психологічного тиску війни і забезпечення продуктами харчування своїх родин, сусідніх регіонів, всіх служб, що знаходяться на передовій». Ми закликаємо кожну українку та українця долучитись до ініціативи, посадити Сад Перемоги у своєму домогосподарстві чи прибудинковій ділянці. САДИ ПЕРЕМОГИ - ТВІЙ ВНЕСОК У ПЕРЕМОГУ УКРАЇНИ!!!!

Більше інформації про ініціативу «Сади Перемоги» можна дізнатися за посиланням: https://www.sadyperemohy.org/