Постраждалі від війни сім'ї з дітьми матимуть грошову допомогу

Дата: 31.03.2022 13:50

Постраждалі від війни сім'ї з дітьми матимуть грошову допомогу.

Для сімей з дітьми, які постраждали через війну та потребують фінансової підтримки, ЮНІСЕФ разом з Мінсоцполітики України розпочали програму грошової допомоги.

Допомога зможуть отримати сім'ї, що належать до наступних категорій:

Сім'ї, які мають трьох і більше дітей віком до 18 років, з яких принаймні одна дитина не досягла двох років на момент подання заявки.

Сім'ї, які мають двох і більше дітей віком до 18 років, з яких принаймні одна дитина з інвалідністю.

Для того, щоб отримати допомогу, необхідно зареєструватися на сайті register.unicef.org. Прийомні батьки або батьки-вихователі можуть подавати заявку.

Після того, як звернення буде розглянуте фахівцями ЮНІСЕФ та його партнерами, рішення прийде через СМС на номер, який було вказано під час подання.

Як розраховується сума грошової допомоги:

Сума допомоги на місяць становить 2 200 грн на кожного члена сім'ї, але не більше ніж 5 осіб. Виплата допомоги за 3 місяці провадиться одноразово. Наприклад, якщо у сім'ї 5 членів, сім'я отримає 2200 грн х 5 осіб х 3 місяці = 33 000 грн.

Виплата надійде на вказаний Вами банківський рахунок або дебетову картку протягом 4 тижнів з моменту подання заявки.