Кам’янець-Подільська окружна прокуратура вимагає припинення оренди земель енергетики вартістю більше 46 млн грн

Дата: 02.05.2022 15:13

Кам’янець-Подільською окружною прокуратурою заявлено позов про розірвання договору оренди та зобов’язання повернути землі площею 40 га та вартістю понад 46 млн грн у комунальну власність.

У травні 2019 року рішенням сесії Слобідсько-Кульчієвецької сільської ради у користування місцевого товариства передано земельну ділянку.

Землю надано в оренду на 49 років для розміщення, будівництва та експлуатації сонячної електростанції із встановленою орендною платою в розмірі майже 1,4 млн грн у рік.

Однак, орендар жодного разу орендну плату не сплачував. Вимоги орендодавця сплатити кошти та повернути ділянку розпоряднику землі ним проігноровано.

На даний час позов перебуває на розгляді у Господарському суді Хмельницької області.