Славутський солодовий завод відновлює свою роботу та запрошує до співпраці аграріїв

Дата: 31.05.2022 10:45

Приватне акціонерне товариство «Славутський пивоварний завод», що входить у склад провідної Європейської агропромислової компанії INVIVO/SOUFFLET GROUP та є одним із найбільших в Європі промисловим підприємством з виробництва солоду, відновлює своє роботу після зупинки. Вона була спричинена введенням воєнного стану.

Про це підприємство повідомило Хмельницьку обласну військову адміністрацію.

– Орієнтовна потреба підприємства в ячмені пивоварному становить 150,0 тисяч тонн на рік, а за умови роботи на повну потужність – 200,0 тисяч тонн на рік, – зазначають на підприємстві.

Наразі запасів сировини достатньо лише на 2,5 місяці роботи.

– Саме тому підприємство відкрите до співпраці та, зі свого боку, готове здійснювати оплату зерна за ринковими цінами і в найкоротші терміни, – додають на заводі.

Разом із тим, підприємство готове сприяти експорту ячменю пивоварного в країни Європейського союзу для підприємств, що входять у склад компанії INVIVO/SOUFFLET GROUP.