30 травня відбулось засідання виконавчого комітету Орининської сільської ради

Дата: 31.05.2022 15:13

30 травня відбулось засідання виконавчого комітету Орининської сільської ради, у ході якого присутні:

- затвердили:

Програму сприяння роботі Кам’янець-Подільського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки в перевезенні військовозобов’язаних, що направляються для комплектування Збройних сил України, та забезпеченні канцелярськими товарами на 2022 рік;

Концепцію розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території Орининської сільської ради.

- надали дозвіл на встановлення тимчасової споруди по вул.Тараса Шевченка с.Оринин.

- внесли зміни і доповнення до сільського бюджету;

- винесли на громадське обговорення питання перейменування вулиць та провулків у населених пунктах Орининської територіальної громади.

Засідання пройшло у діловому та конструктивному руслі. З усіх питань порядку денного прийняті рішення, які відповідно до регламенту будуть оприлюдненні на офіційному сайті Орининської територіальної громади.