Орининська громада
Хмельницька область, Кам’янець-Подільський район

Прокуратура інформує!

Дата: 10.06.2022 10:16
Кількість переглядів: 408

Фото без опису

Прокуратура інформує!

Кам’янець-Подільський міськрайонний суд завершив розгляд позовної заяви окружної прокуратури про відшкодування шкоди заподіяної навколишньому природному середовищу незаконною порубкою дерев на суму 13,5 тисяч гривень.

Під час судового розгляду встановлено, що ще в лютому 2021 року відповідач, перебуваючи у лісовому масиві поблизу одного із сіл Кам’янець-Подільського району на території, яка відноситься до національного природного парку «Подільські Товтри» і є територією природно-заповідного фонду, в порушення вимог Лісового кодексу України, порушуючи встановлений порядок охорони, раціонального використання та відтворення лісу, умисно, з корисливих мотивів, здійснив незаконну порубку двох акацій.

Своїми протиправними діями відповідач заподіяв шкоду навколишньому природному середовищу на суму 13,5 тис. грн. та вироком міськрайонного суду визнаний винуватим у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 246 КК України.

Проте, ні під час досудового розслідування, ні в ході судового розгляду кримінального провадження відповідач завдану своїми незаконними діями добровільно не відшкодував.

Відтак, прокуратурою, в ході реалізації представницьких повноважень, заявлено позов про стягнення з порушника заподіяної шкоди.

Вказані обставини знайшли свої підтвердження в ході судового розгляду позовної заяви.

Рішенням міськрайонного суду, яке набрало законної сили, позовні вимоги прокуратури про стягнення заподіяної шкоди, заподіяної незаконною порубкою дерев у розмірі 13,5 тис. грн. задоволено повністю.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора