Кам’янець-Подільська окружна прокуратура вимагає сплатити майже 2 млн. грн. за користування землею комунальної власності

Дата: 28.06.2022 10:37

Кам’янець-Подільською окружною прокуратурою заявлено позов про стягнення майже 2 млн. грн. безпідставно збережених коштів орендної плати за використання земельної ділянки комунальної власності.

У 2019 році рішенням сесії Кам’янець-Подільської міської ради приватному підприємцю надано в оренду земельну ділянку площею 1,5 га у Кам’янці-Подільському, на якій розташована будівля, що перебуває у нього на праві приватної власності.

Однак підприємець договір оренди земельної ділянки з міською радою не уклав та не сплачує орендної плати до місцевого бюджету.

Позов перебуває на розгляді у господарському суді Хмельницької області.