З Днем Конституції України !

Дата: 28.06.2022 10:59

В Україні 28 червня відзначають державне свято - День Конституції.

Конституція України – гарант незалежності і соборності нашої держави. Вона увібрала у себе багатовіковий досвід українців та бажання самостійно будувати країну і реалізовувати невичерпний потенціал українського народу.

У цьому, важливому для кожного українця, документі утверджені головні цінності нашого народу: життя людини, її честь, гідність, здоров'я та безпека. А тому обов'язок кожного громадянина сповідувати ці цінності, а також поважати Конституцію України і слідувати її положенням.

У цей не легкий для України хочемо побажати кожному українцю зберігати віру в себе, в свою Батьківщину. Пам’ятаймо, що сила духу, оптимізм, здатність знаходити спільну мову і здоровий патріотизм роблять націю сильною і нездоланною.

Нехай на нашій землі знову запанує мир та спокій, нехай ніколи не згасає надія на щасливе майбутнє нашої країни. Бажаємо вам міцного здоров’я, бадьорості духу, довгих літ щасливого та мирного життя.