Загальнонаціональна хвилина мовчання

Дата: 30.06.2022 11:03

Указом Президента України Володимира Зеленського від 16 березня 2022 року № 143/2022 започатковано проведення щоденно о 09 годині 00 хвилин загальнонаціональної хвилини мовчання за співвітчизниками, загиблими внаслідок збройної агресії російської федерації проти України.

Подвигом українського війська захоплюється весь прогресивний світ.

Наші захисники – це воїни Світла, боронителі Добра і Справедливості, мужні титани Свободи!

Низько вклоняємося батькам і рідним українських захисників. Щиро поділяємо гіркий смуток і пекучий біль непоправних втрат синів і доньок, наших героїчних земляків. Молимо Бога, щоб оберігав життя кожного українського захисника, кожної захисниці – хоробрих і шляхетних оборонців нашої Батьківщини.

Віддаймо щодня належну шану пам’яті нашим Героям, усім

українцям, які ціною власного життя, мужнього спротиву рятують світ від рашистської чуми. У духовному єднанні знесімо молитву до Бога, щоб якомога швидше здолати кривавого і лукавого ворога, здобути перемогу та

відновити мир на території всієї держави Україна.

Пам’ятаймо, народ який шанує своїх Героїв – непереможний!

Слава Україні! Вічна Слава Героям!