З 1 ЛИПНЯ СТАРТУВАЛА ІНФОРМАЦІЙНА КАМПАНІЯ "ВИХОДЬ НА СВІТЛО!"

Дата: 15.07.2022 13:48

За інформацією Управління Держпраці в Хмельницькій області з метою забезпечення зростання кількості осіб, охоплених соціальним страхуванням, з 1 липня 2022 року розпочато проведення інформаційної компанії «Виходь на світло!».

В рамках компанії інспекторами праці Управління активізовано проведення інформаційних відвідувань роботодавців з метою інформування про ризики та наслідки незадекларованої праці.

Інформація про  важливі  актуальні питання трудового законодавства в умовах воєнного стану міститься на порталі pratsia.in.ua, де розміщена як контактна інформація для консультування, так і відповіді на питання трудового законодавства, в т.ч. щодо офіційного оформлення трудових відносин.

Контактна особа Управління для узгодження взаємодії з вказаних питань: головний спеціаліст взаємодії зі ЗМІ, міжнародних зв’язків та з питань євроінтеграції ЛАСУН Марія Вікторівна (моб.тел. 0976978497)