Відзначення Дня Української Державності!

Дата: 28.07.2022 13:07

Сьогодні, у рамках відзначення Дня Української Державності, на базі Орининського ліцею для дітей  громади проводився турнір з міні-футболу. Між собою змагались дві команди сіл Оринина та Ріпинців.  У матчі в напруженій безкомпромісній боротьбі, оскільки кожна команда прагнула здобути перемогу, спортсмени показали неабияку наполегливість, спритність, майстерність у володінні м’ячем, тактичні здібності, витривалість та чудову гру. Всі учасники отримали безліч позитивних емоцій, адже люблять цей вид спорту, охоче змагаються, показуючи вміння та досвід. Турнір видався цікавим, а головне – насиченим напруженими моментами.
            Після закінчення турніру відбулася урочиста церемонія вручення грамот команд, які посіли призові місця. І місце у турнірі із міні – футболу здобула збірна команда з сіл Ріпинець та Оринина, ІІ місце посіла команда із села Оринина. На згадку про цей турнір зробили фото.