На Хмельниччині прокуратура домоглась повернення у комунальну власність земель водного фонду вартістю понад 25 млн грн

Дата: 05.08.2022 08:25

Кам’янець-Подільським міськрайонним судом задоволено позов окружної прокуратури про визнання незаконним та скасування рішення Колодіївської сільської ради щодо відведення у приватну власність земельної ділянки загальною площею 1,25 га.

Прокуратурою встановлено, що на підставі рішення органу місцевого самоврядування мешканцю Кам’янець-Подільського району у приватну власність для ведення особистого селянського господарства передано земельну ділянку на території однієї із сільських рад району.

Однак ці землі належать до водного фонду і повинні перебувати виключно у державній чи комунальній власності.

Суд погодився з доводами прокурора та задовольнив заявлені позовні вимоги у повному обсязі.

На теперішній час судове рішення виконано – земельну ділянку вартістю понад 25 млн грн повернуто у комунальну власність.