Дата: 12.08.2022 11:47

11 серпня 2022 року сільський голова Іван РОМАНЧУК провів чергове засідання виконавчого комітету Орининської сільської ради, на яке було винесено 6 різнопланових питань:

- про закріплення території обслуговування за закладами освіти для надання освітніх послуг та призначення відповідальних осіб за проведення обліку дітей та підлітків шкільного та дошкільного віку на території Орининської сільської ради;

- про надання дозволу на оформлення договору дарування;

- про надання дозволу на вихід з членів особистого селянського господарства.

- про погодження проєкту рішення сесії Орининської сільської ради «Про стратегію розвитку закладів освіти Орининської сільської ради»;

- про надання матеріальної допомоги з місцевого бюджету.

Головним питанням, представленим до розгляду, стало питання створення фонду найпростіших укриттів цивільного захисту у закладах освіти та уточнення їх обліку.

На засіданні був присутній головний фахівець відділу ОППР та ЦЗ Кам’янець-Подільського РУ ГУ ДСНС України у Хмельницькій області, підполковник служби цивільного захисту Чорний В.С. Віктор Станіславович проінформував присутніх про стан готовності закладів освіти до нового навчального року, та нагадав про необхідність інформування населення щодо дотримання норм пожежної безпеки, з метою запобігання нещасних випадків.

Члени виконкому розглянули всі питання та прийняли відповідні рішення, з якими можна ознайомитися на офіційному сайті Орининської сільської ради.