Орининська громада
Хмельницька область, Кам’янець-Подільський район

Про обов’язковість сплати земельного податку та орендної плати

Дата: 23.08.2022 09:24
Кількість переглядів: 510

Фото без опису

Шановні користувачі, орендарі та власники земельних ділянок, що розташовані на території Орининської територіальної громади!

Повідомляємо вас про обов’язковість сплати земельного податку та орендної плати.

Так, відповідно п. 14.1.72. Податкового кодексу України (ПКУ) земельний податок – це обов'язковий платіж, що справляється з власників земельних ділянок, а також постійних землекористувачів, окрім пільгових категорій населення визначених п. 281.1.ПКУ.

За несплату земельного податку та орендної плати ви, в першу чергу, несете відповідальність перед Законом, а також наносите збитки місцевому бюджету, основним джерелом наповнення якого, на сьогоднішній день, є збір за користування землею.

Пам’ятайте, що від вашого розуміння та дотримання вимог чинного законодавства залежать соціальні виплати, благоустрій громади, утримування закладів дошкільної та позашкільної освіти, культури та інше.

Для отримання податкового повідомлення – рішення про нарахування земельного податку звертатися в Орининську сільську раду та старостинські округи.

Шановні громадяни, для уникнення відповідальності у вигляді штрафу щодо невиконання покладених обов’язків згідно чинного законодавства України необхідно провести оплату земельного податку до 01.09.2022р.

Сподіваємося на розуміння та своєчасну сплату.

Зберігайте квитанції про оплату!


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора