З Днем Незалежності!

Дата: 24.08.2022 09:28

Шановні жителі Орининської територіальної громади! Дорогі земляки!

Щиро вітаю Вас з одним із найбільших свят нашої Батьківщини – Днем Незалежності України!

Це не просто День народження держави. Це свято пам’яті про цілі покоління наших предків, що творили націю і боролися за державність, а також день, коли варто думати про день завтрашній, про майбутні покоління, про нашу відповідальність перед історією.

Сьогодні все це у нас намагається відібрати наш найближчий сусід, знову розпаливши вогонь повномасштабної війни. Забрати нашу свободу та незалежність, заборонити українську мову, захопити нашу землю та знищити українців як народ.

Але українці добре пам’ятають свій обов’язок – відстояти свою Батьківщину. Ми всі об’єдналися і боронимо те, що складає наше життя. Спільно захищаємо український народ, українську землю, українську мову, нашу свободу та гідність, наше право на життя.

Наші Герої стоять на смерть за наше конституційне право бути вільними та незалежними.

Українці вистоять. Україна переможе.

Нехай не міліє джерело нашої віри, надії і любові до рідної землі, додається енергії, снаги і впевненості у власних силах і переконаннях. З нами Бог і Україна.

Нехай мир і злагода панують у нашому спільному домі.

Зі святом!

З найкращими побажаннями