Орининська громада
Хмельницька область, Кам’янець-Подільський район

До уваги агровиробників!

Дата: 07.09.2022 09:59
Кількість переглядів: 683

До уваги агровиробників!

12 серпня 2022 року Міністерство аграрної політики та продовольства України відкрило для реєстрації єдину онлайн платформу для підтримки агровиробників – Державний аграрний реєстр або ДАР (dar.gov.ua).

ДАР – це автоматизована електронна система, доступна для усіх виробників сільськогосподарської продукції незалежно від форми господарювання.

ДАР працює подібно до реєстрів сільгоспвиробників, які існують у всіх країнах-членах ЄС. Виробники сільськогосподарської продукції, зареєстровані в ДАР, зможуть подати заявку на отримання державних субсидій, цільових, субсидованих кредитних програм, а також технічної та гуманітарної допомоги від ЄС та інших міжнародних донорів.

Починаючи з 1 вересня 2022 року у ДАР відкривається прийом заявок в рамках нової програми допомоги малим агровиробникам на загальну суму понад 1,5 млрд грн. 16 серпня 2022 року Кабінет Міністрів України затвердив відповідний Порядок використання коштів.

Наразі Мінагрополітики за підтримки Євросоюзу, Світового банку, програми USAID AGRO у співпраці з об’єднаннями ОМС та аграрними асоціаціями впроваджує інформаційно освітню кампанію з інформування агровиробників та громад про переваги та порядок реєстрації у Державному аграрному реєстрі.

У схемах нижче наведено як зареєструватися в реєстрі та редагувати дані. Наявні інформаційні матеріали про ДАР доступні за посиланням: https://cutt.ly/RXWJA4M.

Фото без опису

Фото без опису

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора