З днем Всеукраїнського бібліотекаря!

Дата: 30.09.2022 10:44

Фото без описуОсінь повноправно володарює на землі... То дощить, то дарує скупі промінчики сонечка… Тішимось усім... Та, попри усе, життя продовжується... І ось на календарі знову значима дата - День бібліотекаря!  Згадалось одразу дитинство... а за ним і юність... Як ходили до бібліотек, вибирали книги... Ряд стелажів... І ти ходиш між ними тихо-тихо, аби не сполохати книжкових героїв... І вибираєш для себе щось цікаве... Минає час... Змінюються уподобання... А книги залишаються... Залишаються і люди, які є оберегом художніх видань... Шановні бібліотекарі, зі святом вас - З ДНЕМ БІБЛІОТЕКАРЯ! Миру вам, наснаги, віри, добра! У ваших руках неоціненний скарб - книги... А це - і історія, і сьогодення,  і майбутнє...  Будьте гідними своєї справи! Зі святом!