За 40-й тиждень захворюваність на COVID-19 дещо стабілізувалася.

Дата: 11.10.2022 13:58

За 40-й тиждень захворюваність на COVID-19 дещо стабілізувалася. Спостерігається динаміка зі зменшенням кількості нових випадків коронавірусної хвороби.

У м. Кам’янець-Подільському та Кам’янець-Подільському районі за минулий тиждень на COVID-19 захворіло 176 мешканців міста та 84 району по старому розподілу. Порівняно з минулим тижнем, захворюваність знизилася в 1,6 рази.

На жаль, зареєстровано один летальний випадок у жителя м. Кам’янець-Подільського.

Лікарі-епідеміоги ДУ “Хмельницький обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України” рекомендують дотримуватись протиепідемічних заходів, зокрема, одягати маски у місцях массового скупчення людей та громадському транспорті, дотримуватись соціальної дистанції, регулярно мити руки та використовувати антисептичні засоби. Проте нагадують, що найбільш дієвим захистом від COVID-19 є вакцинація. Вона допоможе уникнути важкого перебігу хвороби та летальних наслідків.

Вакцини в амбулаторіях загальної практики-сімейної медицини наразі достатньо.

Тому, хто ще не зробив чергове щеплення, може його отримати.