З Днем захисника України та Днем Українського козацтва, які символічно призначено на церковне свято Покрови Пресвятої Богородиці

Дата: 14.10.2022 09:06

Шановні захисники та захисниці України, земляки!

Щиро вітаю вас з Днем захисника України та Днем Українського козацтва, які символічно призначено на церковне свято Покрови Пресвятої Богородиці. Заступниця та покровителька завжди боронила наш народ, надавала воїнам сил у боротьбі з ворогом.

Велика вдячність українським військовим, які щоденно, ризикуючи власним здоров’ям і життям, стоять на сторожі суверенітету України, зміцнюють її національну безпеку, захищають свою державу, свій дім і своїх близьких.

У цей день бажаємо незламної волі, надійного родинного тилу, міцного здоров’я. Нехай єднає нас віра в краще майбутнє і на нашій рідній українській землі нарешті запанує мир та злагода!

З сумом та великою повагою згадуємо полеглих на полі бою жителів громади та низько схиляємо голови перед їх неоціненним подвигом!

СЛАВА УКРАЇНІ!

ГЕРОЯМ СЛАВА!