Захист робіт учнів-членів Малої академії наук України.

Дата: 14.12.2022 14:45

14 грудня 2022 року на базі Орининського ліцею відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.

На розгляд журі свої роботи представили троє здобувачів освіти Кадиєвецького ліцею.

Вербова Катерина, учениця 9 класу, презентувала свої дослідження у відділенні «Екологія та аграрні науки» секція «Лісознавство» (керівник Будник С.Д.), Гончар Вікторія, учениця 9 класу, ділилась напрацюваннями також у відділенні «Екологія та аграрні науки»  секція «Екологія» (керівник Шевцова В.С.). Цікавим дослідницьким матеріалом поділилась  і Мартинюк Анастасія, учениця 10 класу у відділенні  «Історія»  секція «Всесвітня історія» (керівник Бугера Ю.Ю.).

Усі представлені роботи мають глибоке наукове підґрунтя і є неймовірно цікавими. Юні науковці, за висновками журі, продовжать захищати свої дослідницькі напрацювання на ІІІ обласному етапі  Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.

Побажаємо їм успіхів та перемоги!!!!