НОВОРІЧНИЙ ПОДАРУНОК ДЛЯ ДІТЕЙ

Дата: 30.12.2022 16:47

Сьогодні у місті Хмельницькому з метою реалізації відповідної державної програми  на умовах співфінансування, зокрема: 57,7% співфінансування за рахунок коштів освітньої субвенції з державного бюджету та  42,3% співфінансування з місцевих бюджетів.
     Головою Хмельницької обласної військової адміністрації Сергієм ГАМАЛІЄМ у громади нашої області було передано шкільні автобуси. Для забезпечення доступності до якісних освітніх послуг отримала і наша Орининська громада шкільний автобус.
   Таке придбання дуже важливе, оскільки частина техніки у громади було вилучено на потреби військовослужбовцям.  Дякуємо голові сільської ради Івану РОМАНЧУКУ та депутатському корпусу за підтримку даної програми.Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису ​​​​​​​