ХХІІ Всеукраїнський конкурс учнівської творчості

Дата: 09.02.2023 11:05

Фото без опису                      Відповідно до Положення про Всеукраїнський конкурс учнівської творчості, затвердженого спільним наказом Міністерства освіти і науки України, Міністерства культури і мистецтв України, Державного комітету України у справах сім'ї та молоді від 29 серпня 2003 р. № 585/529/875, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 09 вересня 2003 р. за № 779/8100, листа Міністерства освіти і науки України  № 1/13928-22 від  15.11.2019 року було проведено ІІІ (обласний) етап ХХІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, що проходив під гаслом «Об’єднаймося ж, брати мої!».

Учні Орининського ліцею активно долучились до конкурсу у номінаціях                «Література» та «Історія України і державотворення». Приємним є те, що учениця 10 класу Полянська Вікторія у номінації     « Історія України і державотворення» увійшла до трійки переможців  й отримала диплом ІІІ ступеня.

Щирі вітання переможниці!!! Успіхів, наснаги, нових досягнень та творчих злетів!!!!