A A A K K K
для людей із порушенням зору
Орининська громада
Хмельницька область, Кам’янець-Подільський район

ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ПІДКУП

Дата: 23.02.2023 09:15
Кількість переглядів: 62

Фото без опису

ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ПІДКУП

За публічного обвинувачення Кам’янець-Подільської окружної прокуратури судом підтверджено вину 41-річного   мешканця Дунаєвецької ОТГ,    який з метою повернення тимчасово вилученого автомобіля намагався «домовитись» із працівниками поліції.

Як було встановлено,  в ході виконання своїх обов’язків працівниками поліції  було виявлено факт керування  особою транспортним засобом в стані алкогольного сп’яніння, в зв’язку з чим складено відповідний протокол про вчинення адміністративного правопорушення та поміщено автомобіль на  майданчик тимчасового тримання транспортних засобів.

В подальшому, вказаний водій, з метою повернення  тимчасово вилученого  автомобіля   вирішив «домовитись» з працівниками поліції,  запропонувавши їм неправомірну вигоду в виді 2000 грн, чим, окрім адміністративного правопорушення, вчинив  кримінальний злочин -  пропозицію та надання неправомірної вигоди службовій особі.

 Таким чином, окрім відповідальності за керування транспортним засобом в стані алкогольного сп’яніння вказана особа понесла також кримінальну відповідальність  за ст.369 КК України,  в виді штрафу в розмірі 17 тис. грн.

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора