Орининська громада
Хмельницька область, Кам’янець-Подільський район

Я ПЕНСІОНЕРКА, ПРАЦЮЮ У БЮДЖЕТНІЙ УСТАНОВІ, ЯКА РЕГУЛЯРНО СПЛАЧУЄ СТРАХОВІ ВНЕСКИ. ЧОМУ В ТАКОМУ РАЗІ ПРИ ЗВЕРНЕННІ ЗА ПЕРЕРАХУНКОМ ПЕНСІЇ З 1 ЛЮТОГО МЕНІ, ЯК ПРАЦЮЮЧІЙ, ВРАХОВАНО СТАЖ І ЗАРПЛАТУ ТІЛЬКИ ПО ВЕРЕСЕНЬ 2022 РОКУ?

Дата: 01.03.2023 09:39
Кількість переглядів: 53

Фото без опису

Я ПЕНСІОНЕРКА, ПРАЦЮЮ У БЮДЖЕТНІЙ УСТАНОВІ, ЯКА РЕГУЛЯРНО СПЛАЧУЄ СТРАХОВІ ВНЕСКИ. ЧОМУ В ТАКОМУ РАЗІ ПРИ ЗВЕРНЕННІ ЗА ПЕРЕРАХУНКОМ ПЕНСІЇ З 1 ЛЮТОГО МЕНІ, ЯК ПРАЦЮЮЧІЙ, ВРАХОВАНО СТАЖ І ЗАРПЛАТУ ТІЛЬКИ ПО ВЕРЕСЕНЬ 2022 РОКУ?

Згідно частини четвертої статті 42 Закону України від 09.07.2003 1058-IV “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” перерахунок пенсій працюючим пенсіонерам проводиться з урахуванням не менш як 24-х місяців страхового стажу після призначення (попереднього перерахунку) пенсії або з урахуванням менше 24 місяців страхового стажу, але після призначення (попереднього перерахунку) пройшло не менше 2-х років.

Перерахунок пенсійних виплат здійснюється з урахуванням даних про страховий стаж з реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування на підставі поданих страхувальниками звітів про сплату єдиного внеску.

Ситуація, про яку ви зазначаєте, очевидно пов’язана зі строками звітування. У зв’язку з тим, що квартальний звіт подається страхувальниками протягом 40 календарних днів після закінчення звітного кварталу, відомості про страховий стаж та заробітну плату працівників відображаються в реєстрі застрахованих осіб за кілька місяців з моменту сплати ЄСВ.

При перерахунку вашої пенсії було враховано стаж та заробіток по вересень 2022 року включно, оскільки дані про стаж та заробіток за IV квартал 2022 року станом на 1 лютого 2023 року не надійшли до Пенсійного фонду України.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора