Живи, Кобзарю, в пам'яті людській!

Дата: 02.03.2023 09:55

У рамках проведення щорічного огляду-конкурсу читців-декламаторів поезії «Живи, Кобзарю, в пам’яті людській!», 1 березня на базі Орининського ліцею відбувся ІІ етап конкурсу, присвячений 209-ій річниці від дня народження Т.Г. Шевченка.

Конкурс проходив у двох вікових категоріях:

- молодша вікова категорія – від 9 до12років;

- старша вікова категорія – від 13 до 17 років.

Велична, вічна, невмируща спадщина Великого  Кобзаря лунала у виконанні  учнів усіх  навчальних закладів Орининської сільської ради.

Юні, талановиті декламатори настільки щемно доносили до слухачів поезію Шевченка, що на очі навертались сльози й водночас гордість переповнювала серця! Адже, маючи таку талановиту молодь, яка кохається в українському слові, не цурається його, розумієш,  що ми дійсно сильна нація!

Усі учасники отримали нагороди за участь у конкурсі та за свій неймовірний талант.

Переможцями ж стали:  Безверха Софія, учениця Орининського ліцею, Балан Соломія, учениця Кадиєвецького ліцею (молодша вікова категорія) та Слободян Валентина, учениця Чорнокозинецького ліцею (старша вікова категорія).

Щира подяка усім юним талантам та тим, хто допомагав і надихав дітей на творчі звершення.

Успіхів вам та нових перемог!​​​​​