Дата: 06.03.2023 10:26

Україна ретельно готується остаточно відкинути окупантів зі своїх земель. Для цього потрібне підсилення. Міністерство внутрішніх справ розпочало формування штурмових бригад «Гвардія наступу», частиною яких можуть стати добровольці.

У середу, 8 березня о 15.00 у приміщенні Орининського ліцею відбудеться АГІТАЦІЙНИЙ ЗАХІД з представниками Нацполіції, Нацгвардії та Держприкордонслужби України, котрі розкажуть про особливості комплектування добровольцями бригад у рамках проєкту «Гвардія наступу».

Запрошуємо патріотичних людей, що мають мотивацію та бажання захищати свою країну на агітаційну зустріч та отримати відповіді на питання, які цікавлять та турбують.