Дата: 04.03.2023 17:28

Знову заплакана дружина біля могили свого чоловіка… Знову сльози рідної сестри, яка пам’ятає свого брата з раннього дитинства….

Сьогодні в Кадиєвецькій громаді знову скорботний день. Страшна, жорстока війна забрала життя нашого Героя-захисника, воїна Романа КРИЩУКА, який загинув на Донеччині, виконуючи бойове завдання.

Роман з гідністю і честю ніс військову службу, вірив у перемогу та боровся за неї.

Вся громада зібралась, щоб вшанувати пам’ять та провести в останню дорогу нашого мужнього захисника України.

Мешканці села з глибокою шаною, приставши на коліна, зустрічали траурний кортеж з тілом захисника України Романа, який героїчно загинув у бою захищаючи нашу державу від російського агресора.

Чин похорону за загиблим Героєм та поминальну службу за покійним звершили в місцевому храмі.

Далі траурний мітинг пам’яті загиблого воїна відбувся на кладовищі у селі Кадиївці.

Дякуємо тобі, Герою!.. Пам’ять про тебе житиме вічно!