Наша гордість - юні науковці!

Дата: 06.03.2023 10:48

04 березня 2023 року відбувся обласний етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України. Конкурс проходив дистанційно.  Відмінно налаштоване медіа дозволило конкурсантам якісно та чітко презентувати свої роботи.

Орининську громаду представили здобувачі освіти Кадиєвецького ліцею: Вербова Катерина, учениця 9 класу, секція "Лісознавство"  (керівник Будник  С.Д. ПОСТЕР);  Гончар Вікторія, учениця 9 класу, секція "Екологія" (керівник Шевцова В.С.ПОСТЕР); Мартинюк Анастасія, учениця 10 класу, секція "Всесвітня історія" (керівник Бугера Ю.Ю. ПОСТЕР).

Свої дослідження юні науковці презентували у такій послідовності: заочне оцінювання, наукова конференція, постерний захист.

Надзвичайно приємно, що наші вихованці показали високий рівень знань, довели актуальність своїх досліджень.

Щиро  вітаємо своїх переможців, які посіли ІІ місце у конкурсі-захисті – Вербову Катерину та Гончар Вікторію. Бажаємо творчої активності, невичерпної енергії, нових перемог.

Дякуємо керівникам, які надихали, допомагали, підтримували наших юних науковців! Успіхів вам, нових здобутків та  відкриттів!!! Миру усім!!!